BMW İkaz Lambalari

Sinan Tektaş

 BMW İkaz Lambalari

Bmw e90 arıza lambaları, bmw arıza kodları, bmw e46 arıza lambaları anlamları, bmw arıza lambası söndürme, bmw şanzıman arızası, bmw ünlem işareti nedir, bmw 116i arıza göstergeleri, bmw 320d gösterge paneli anlamlarıAkü ile ilgili bir sorun konusunda sizi uyarmak için kırmızı renkte yanar. Genelde akü zayıfladığında ya da kablolarda bir sorun olduğunda ortaya çıkar.

Araç sürücü esnasında güvenliğinizi sağlamak için emniyet kemerinizi takmadığınızda yanar ve emniyet kemerinizi takmanız konusunda sizi uyarır.

Aracın fren sisteminde yaşanan bir sorunda ortaya çıkar. Bu işaret yanarsa ortalama bir hızda çok sert fren yapmadan en yakın servise gitmenizde fayda var.

Motoru soğutmak için mevcut olan suyun seviyesinin çok düşük olduğunda karşınıza gelir. Ve suyun kontrol edilmesi konusunda size uyarır.

ikaz lambaları

1. Hava yastığı sisteminde yaşanan bir sorun varsa belirir. Bu ışık belirirse mümkünse ön koltukları kullanmadan bir çekici yardımı ile en yakın servise gitmeniz gerekiyor. Sarı ya da kırmızı renkte yanabilir.


2. Aracın sürüş ve fren sisteminde önemli bir arıza yaşandığınız belirtisi olacaktır. Çok düşük ya da ortalama bir hız ile seyrederek en yakın servise gitmelisiniz.


3. Aracın motor yağı ile ilgili bir sorun olduğunda yanar. Genelde yağ basıncının düşük olduğu durumlarda ortaya çıkar. Yağın kontrol edilmesi gerektiği konusunda sürüyücü uyarır.


4. Şanzıman sisteminde yaşanan bir sorun olduğunda genelde ortaya çıkan bir ışıktır. Araç kendini acil durum moduna alır. Geri vitese geçmesinde ya da düşük ivmelenme durumlarında yanabilir.


5. Elektrikli direksiyon sisteminde arıza nedeniyle yanabilir. Kırmızı ya da sarı renkte olabilir. Direksiyon hakimiyeti zorlaşacaktır.

Yorumlar
Uyarı:
1.Yorum yaparken saygı çerçevesinden çıkmayın
2.Küfür Hakaret Siyasi propaganda içerikli yorum yapmak yasaktır.
3. Her ne şekilde olursa olsun, özel iletişim bilgilerinizi paylaşmayın, fark edildiğinde kesinlikte silinecektir, www.sinantektas.com.

Resim eklemek için:
[image] image_url [/image]

Bir kod bloğu eklemek için:
[code] your_code [/code]

Teklif eklemek için:
[quote] your_quote [/quote]

Bağlantı eklemek için:
[link] your_link_text | link_url [/link]