Kucoin referans kodu ile üyelik ve referans kodu paylaşma

Sinan Tektaş

Kripto para borsalarında kendi halinde bir borsa olarak bilinen ve hatrı sayılır sayıda kullanıcıya sahip olan Kucoin (kucoin.com) borsasına referansla üye olmak ve referanslı link paylaşmak mümkün. Referans sistemi ne işe yarar? Referans sistemi üye kazandırana ve üye olana kazandıran bir sistemdir. Sadece kripto para borsasında değil, başka sistemlerde de geçerlidir bu durum. Aşağıda hem Kucoin borsasına referanslı üye olmak isteyenler için kod vereceğiz hem de üye olduktan sonra referans kodunu başkalarıyla paylaşmak isteyenlere anlatımı yapacağız. 

Kucoin referans kodu ile üye olma

Kucoin borsasına referans linkiyle üye olmak isteyenler https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=H4aH8w linkiyle giriş yaptıklarında kayıt formunda referans kodu (isteğe bağlı) bölümüne otomatik olarak H4aH8w yazılacaktır. Bu bizim referans kodumuzdur. Linke tıkladığınızda sistem otomatik olarak referans bölümüne bu ifadeyi yazacaktır. 
Eğer uygulamadan üye oluyorsanız H4aH8w bu kodu kopyalayıp referans bölümüne yapıştırabilirsiniz.  Paylaştığımız H4aH8w referans kodunu referans bölümüne yazıp kayıt işlemlerini tamamladığınızda referans indirimi alacaksınız. Kucoin borsasına üyelik adımlarını detaylı bir şekilde öğrenmek için kucoin nasıl kayıt olunur konusuna göz atabilirsiniz. 

Kucoin referans kodu nerede yazar? Nasıl paylaşırım?

Kucoin'e referansla üye olduktan sonra sizler de referans kodunuzu paylaşabilir ve hem üye olana kazandırabilir hem küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için kullanıcı adınızın kısaltmasının yazıldığı bölüme dokunun ve çıkan seçeneklerden Referans'a tıklayın. Bu bölüme web sitesinden https://www.kucoin.com/assets/bonus/referral linki ile de ulaşılabilir. Bu bölümde referans kodu ya da linkini kopyalayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 


Daha sonra yine bu bölüme gelerek kaç kişiyi üye ettiğinizi görebilirsiniz.

Uyarı: Kripto paralar yüksek riskler içerir. Kripto para konularında geçen borsa, uygulama ve coin-tokenler yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Yorumlar
Uyarı:
1.Yorum yaparken saygı çerçevesin'den çıkmayın
2.Küfür Hakaret Siyasi propaganda içerikli yorum yapmak yasaktır.
3. Her ne şekilde olursa olsun, özel iletişim bilgilerinizi paylaşmayın, fark edildiğinde kesinlikte silinecektir.