Toptancı firma tanıtımı: Instagram'da satış için toptan ürün arayanlara ulaşın

Sinan Tektaş


Instagram satış sayfası açmak
ya da mevcut Instagram butik sayfası için toptan ürün arayışında olanlar internette sıkça toptan ürün veren, toptan satış yapan firmaları araştırıyor. 

Toptan ürün satışı yapan birçok firma olduğu için toptan ürün pazarında da ciddi bir rekabet var. Birçok toptancı firma "Benim müşteri kitlem nasıl olsa var" diyerek internette yeterince görünür olmuyor. Web sitesi olmayan, iletişim bilgileri eksik, mailleri cevaplamayan, sosyal medyada yer almayan birçok toptan firma var. Toptancıyım ama müşterim yok, toptancıyım yeni müşterilere nasıl ulaşırım diyenler toptan işletme sahipleri de oldukça fazla.

Oysa sosyal ticaret kavramının yükselmesi ile birlikte birçok kişi sosyal medya üzerinden ürün satışı yapmaya başladı. İrili ufaklı birçok satış sayfası bulunuyor ve düzenli ürün tedarik etmeye büyük ihtiyaç duyuyorlar. Toptan ürün al aramaları son günlerde daha fazla yükselişe geçti.

Toptancı arayanlar arasında bazıları İstanbul piyasasından uzak olduğu için kargo ile toptan ürün almayı tercih ediyor. Bazıları çok yüksek adette toptan ürün alırken bazıları da bütçeleri dahilinde çok daha az ürün satın alıyor. Bundan dolayı farklı adetlerde de satış yapan toptan ürün tedarikçilerine ilgi daha fazla oluyor.

Toptancı arıyorum diyen ve ucuz toptan ürün arayışındaki hedef kitlenin dikkatini çekmek ve onların düzenli müşteriniz olmasını sağlamak için potansiyel müşterilerinizin sıkça ziyaret ettiği sitelerde yer almaya özen göstermelisiniz.

Instagram'da satış yapanlara yönelik toptan ürün satışı yapıyorsanız bu blog sitesinde toptancı firmanızı detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Böylece Instagram'dan satış yapacak olan ya da yeni ürün arayışında olanlara direkt ulaşabilirsiniz.

Medya İstasyonu, Instagram'da satış yapmak isteyenlerin ve halihazırda satış yapanların sıkça ziyaret ettiği ve kaliteli içeriklerinden faydalandığı 7 yıldan fazla bir süredir kesintisiz yayında olan güncel bir blog sayfasıdır. Organik trafik aldığı için Instagram pazarlaması ile ilgili birçok içerikte üst sayfalarda yer alır. Bundan dolayı Instagram'da butik açmak isteyenler tarafından sıkça ziyaret edilir.

Toptancı firmaysanız ürünlerinizin ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı firma tanıtımınızı hazırlayarak Medya İstasyonu'da yayınlayabilirim. Firma tanıtım yazısı kalıcıdır, silinmez. Yıllarca organik trafik alarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Toptancı firması mısınız? Toptan ürün mü satıyorsunuz? Firma tanıtım yazısı yayınlatın

Instagram toptan ürün satışı yapan toptancı firmalar tanıtım yazısı yayınlatmak için medyaistasyonu@gmail.com adresinden diledikleri zaman iletişime geçebilir. 

Firma tanıtım yazısı vereceğiniz temel bilgiler doğrultusunda 1-2 gün içinde hazırlanıp görsel ile yayına alınır. Yazı içeriği varsa web sitesi linki, mail adresi, firma adresi, telefon bilgileri içerir.

Kargo ile ürün gönderiyorsanız bu seçenek de yazı içinde belirtilir. Toptan ürün satışında kabul ettiğiniz ödeme yöntemleri, minimum satış adeti de firma tanıtım yazısı içinde yer alır. Böylece toptan ürün nasıl alınır? Toptan ürün nereden alınır? diye merak eden yeni müşteri adaylarının kafalarındaki tüm soru işaretleri giderilmiş olur. Firma tanıtım yazısı yanı sıra banner reklam ile de potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve işbirliği talebi için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yorumlar
Uyarı:
1.Yorum yaparken saygı çerçevesin'den çıkmayın
2.Küfür Hakaret Siyasi propaganda içerikli yorum yapmak yasaktır.
3. Her ne şekilde olursa olsun, özel iletişim bilgilerinizi paylaşmayın, fark edildiğinde kesinlikte silinecektir.