Instagram Hesabı Nasıl Silinir? (2020)

Sinan Tektaş
instagram hesap silme, instagram hesap kapatma,instagram hesap dondurma, instagram delete, instagram close

Sosyal medya çoğu insanın günlük vakit harcadığı, keyifli paylaşımlara, yeni bilgilere, sanatçı ve ünlülere eriştiği devasa bir internet ağıdır. Kimi zaman harcanılan bu zaman faydalı kimi zaman ise vakit kaybı olarak görülmektedir.

Instagram'da ünlü dizi, film oyuncularının, popüler şarkıcıların ve çeşitli alandaki sanatçıların birbirinden güzel fotoğraf karelerini bulabilirsiniz. Ayrıca her güncellemesinde çeşitli yeni özelliklerle karşımıza çıkan Instagram'da insanların 24 saatlik hikayelerini, Instagram canlı yayınlarını ve anket özelliğini kullanmanız mümkün.

instagram logo, instagram logoları, instagram sanat, instagram gönderileri, instagram fotoğrafları, instagram paylaşımları, instart, instagram art


Tüm bu olanaklara rağmen Instagram mecrasından ayrılmak isterseniz aşağıda anlattığımız adımları izleyerek başarılı bir şekilde Instagram hesabınızı silebilir ya da geçici olarak kapatabilirsiniz.

Hesabınızı silmek için ilk olarak aşağıdaki Instagram Hesap Silme Bağlantısı'na tıklayın.

Instagram Hesap Silme Bağlantısı

Hesabınızı silmek için "Hesabını neden siliyorsun?" bölümünden size uygun nedeni seçerek hesap silme işlemini onaylayabilirsiniz.

Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak ya da Instagram hesabınızı dondurmak için ise aşağıdaki Instagram Hesabını Geçici Olarak Kapatma / Instagram Hesabını Dondurma Bağlantısı'na tıklayın.

Instagram Hesabını Geçici Olarak Kapatma / Instagram Hesabını Dondurma Bağlantısı

Ya da Instagram hesap silme sayfasında yer alan "geçici olarak kapatabilirsin" bağlantısına tıklayın

Ardından açılan sayfada "Hesabını neden kapatıyorsun?" bölümünden size uygun olan nedeni seçerek ve bir alt bölümden hesap şifrenizi girerek Instagram hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.


Yorumlar
Uyarı:
1.Yorum yaparken saygı çerçevesin'den çıkmayın
2.Küfür Hakaret Siyasi propaganda içerikli yorum yapmak yasaktır.
3. Her ne şekilde olursa olsun, özel iletişim bilgilerinizi paylaşmayın, fark edildiğinde kesinlikte silinecektir.